Minerály Petřvald - léčivé květy z hlubin Země

O mně

Kráse a kouzlu minerálů jsem propadla už jako dítě a láska k nim se stala mou celoživotní láskou, jíž jsem zůstala věrná dodnes. Spolu s manželem rozšiřujeme sbírku minerálů o nové a krásné kousky, a navíc studuji vliv a léčivé účinky minerálů na člověka.

Největším štěstím každého sběratele je naplnit si sbírku minerálů vlastními nálezy z různých lokalit. Každý nalezený kamínek má příběh. Když se sběratel po letech k němu ve vzpomínkách vrací, pohladí mu duši a připomene něco krásného, co se může pouze prožít. Tyto zážitky mu nemůže nikdy nikdo vzít.

Věřím, že kameny dokáží ovlivnit život člověka a jeho přístup k němu a také věřím, že jejich vibrace nám pomáhají při různých bolístkách. Když pominu profesionální práci lékařů, byly to právě kameny a hlavně manžel, kteří mi po těžké operaci pomohli vstát na nohy, dodat mi víru, sílu a odhodit berle.

Přátelům a známým rozdávám kamínky pro radost a štěstí, ve volných chvílích se věnuji výrobě stromečků štěstí a stromů života. 

Feng shui stromečky štěstí a stromy života jsou vyráběné ručně z minerálů a drahých kamenů. Podstavce tvoří křišťálové, ametystové drúzky, nebo achátové plátky. Kmeny stromků jsou zhotoveny z keramické hlíny. Stromky jsou vodě odolné, aby se mohly čistit a nabíjet. Stejným způsobem se čistí a nabíjí kameny, které nosíme pro ochranu po kapsách a kabelkách, nebo je vkládáme pod polštář. Stříbrné drátky jsou proti zčernání ošetřené rhodiem.

Aby nám stromečky daly to, co od nich očekáváme, musíme o ně pečovat. Očistíme je vlažnou vodou, nejlépe z rozprašovače, osušíme fénem, nebo volně v letním vánku a necháme nabíjet na nepřímém slunci. Nabíjet můžeme i při úplňku, také je můžeme vkládat do křišťálových, nebo ametystových geod. Taková očista by měla proběhnout aspoň jednou za měsíc. Stromečky nikdy nenamáčíme do vody, ani je neoplachujeme proudem vody, mohly by se poškodit. Takto očištěný a aktivovaný stromeček je nejen velmi užitečný, ale je to krásná dekorace, která nikdy nezvadne a krása i moc drahých kamenů nikdy nepomine.

Na přímém slunci je možno nabíjet pouze křišťál, ostatní kameny mohou vyblednout.

Podle Feng shui: stromeček umísťujeme na Jih nebo Jihovýchod. Máme-li ho na pracovním stole, své místo by měl mít v rohu bohatství. Doporučuje se, aby v každé místnosti, kterou obýváme, byl aspoň jeden stromeček. Je vhodné ho také umístit na počítač, nebo vedle něj. V takovém případě pohlcuje elektromagnetické záření, které je pro organizmus velice škodlivé.

Tímto Vás vítám na mých stránkách a doufám, že se Vám stromy života budou líbit.

Na základě dohody mohu zhotovit stromky jakékoliv velikosti, z minerálu, který si sami zvolíte. Cena stromečku je vždy odvozená od ceny minerálu, nebo drahého kamene a drúzy na kterém je stromeček ukotven.

Každý stromeček je dodáván s certifikátem, na kterém je strom vyobrazen a stručný popis léčivých vlastností minerálu ze kterého je zhotoven.

V případě zájmu o koupi, popřípadě zhotovení na přání, nebo jakéhokoliv dotazu mně kontaktujte na níže uvedený e-mail.

Každý stromeček je jedinečný originál a neexistují dva stejné, proto každý prodaný stromeček bude stažen z nabídky. Vystavené stromky budou dostupné.

Vyjímku tvoří stromky na objednávku. Zhotovený stromeček nebude naprosto totožný s tím vyobrazeným, jelikož se jedná o ruční práci.

Při objednávce zkopírujte stromeček a odešlete na e-mail: m.borova@post.cz                                          Na Vaši emailovou adresu bude zaslána potvrzení o přijetí objednávky a další informace o platbě zboží a poštovného dle ceníku České pošty. Při objednávce nad 2000,- Kč je poštovné zdarma.

Zboží zasílám, doporučeně, ihned po připsání částky na účet.

Mária Borová

IČO 05768756